Online ForummHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0


  Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

  Paylaş
  avatar
  Admin
  Admin
  Admin

  Aktiflik :
  999 / 999999 / 999

  Cinsiyet : Erkek
  Mesaj Sayısı : 136
  Rep Gücü : 1000719
  Rep Puanı : 2
  Kayıt tarihi : 19/02/11
  Yaş : 22
  Nerden : Diyarbakır

  yeni Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

  Mesaj tarafından Admin Bir Salı Haz. 28, 2011 12:33 pm

  Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full  Yılların eskitemediği şarap gibi (Alkolsüz şarap) bir antivirüs programı, program orijinal Türkçedir..  Temel Teknolojiler:
  * YENİ! Saygınlık hizmeti
  * YENİ! Norton Insight
  * YENİ! Norton Download Insight
  * YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
  * YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
  * GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme
  * YENİ! Saygınlık hizmeti
  * YENİ! Norton Insight
  * YENİ! Norton Download Insight
  * YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
  * YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
  * GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme
  * YENİ! Norton System Insight
  * YENİ! Norton File Insight
  * GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme
  * GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri
  * Antivirüs
  * Casus Yazılımları Önleme
  * Ağ İzleme
  * Rootkit’ten Korunma
  * PC Ayarlama
  * GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam
  * GELİŞMİŞ! Güvenlik Açığı Koruması
  * GELİŞMİŞ! Başlangıç Yöneticisi
  * Norton Tarayıcı Koruması
  * Bot Koruması
  * Kimlik Koruması
  * Norton Güvenli Web
  * Akıllı Güvenlik Duvarı
  * İndirme Koruması
  * Hızlı Güncellemeler

  Özellikler:
  Neden Norton 360™’ı Seçmeliyim?
  * YENİ! Eşi benzeri görülmemiş tehdit koruması sağlar — Virüs, Truva Atları, casus yazılım ve diğer tehditlere karşı korumayı bir adım ileri taşır. Norton™ saygınlık hizmeti teknolojisi, güvenli olup olmadıklarını anlamak için dosyaların farklı özniteliklerini eş zamanlı bir şekilde inceler.
  * YENİ! Yeni dosya ve uygulamaları tehdit olasılığına karşı inceler — Yeni indirilmiş dosya ve uygulamaları yüklemeden ve bilgisayarınızda çalıştırmadan önce bu uygulamalarda bulunabilecek olası tehlikelere karşı sizi önceden uyarır.
  * GELİŞMİŞ! Hızlı ve doğru taramalar için akıllı teknolojiler kullanır — Sektör lideri, çevrimiçi bir bilgi toplama sistemini kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı hızlı ve doğru bir biçimde tarar.
  * GELİŞMİŞ! Güvenli olmayan web siteleri ve şüpheli satıcıları tespit eder — İnternette gezinirken ve çevrimiçi alışveriş yaparken, kişisel bilgilerinizin siber suçluların eline düşmesini önler.
  * GELİŞMİŞ! Anti-spam koruması — Spam postaların, kimlik avcılarının ve istenmeyen e-postaların posta kutunuzu işgal etmesini önler.
  * GELİŞMİŞ! Web sitelerinde güvenli, tek tıklatmayla oturum açma olanağı sağlar — Tuş vuruşu kaydeden programların bilgilerinizi çalmasını önleyerek kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca oturum açma işlemlerini hızlandırır ve çevrimiçi alışverişi kolaylaştırır.
  * Çevrimiçi satın alma, bankacılık ve gezinme etkinlikleriniz sırasında kimliğinizi korur – Sahte web sitelerini ortaya çıkararak gerçek olanları belirler, böylelikle güven içinde çevrimiçi olarak gezinebilir, alışveriş yapabilir veya bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  * Tespit ettiği virüs, Truva Atları, solucanlar, bot’lar ve rootkit’leri engeller — Kapsamlı, ödüllü koruma sayesinde bilgisayarınızı her türlü siber tehdide karşı korumanıza yardımcı olur.
  * Korsanların bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesini engeller — Kişisel bilgilerinize erişimi engeller ve korsanların bilgisayarınızı başka bilgisayarlara siber saldırı düzenlemek için kullanmasını engellemeye yardımcı olur.
  * Bilgisayarınızın sürekli en iyi performansta çalışmasını sağlar — Kayıt defterini temizler ve onarır, gereksiz İnternet dosyalarını kaldırır, sabit sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir.
  * Web tabanlı erişim ile önemli dosyalarınızı otomatik olarak yedekler — Kayıp durumunda dosyalarınızı her zaman her yerden tekrar bulabilir ve geri yükleyebilirsiniz. 2 GB güvenli çevrimiçi depolama alanı (daha fazla alan satın alınabilir) içerir.*
  * Hızlı Güncelleme virüs koruması — Her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs araması yapar.
  * Kablosuz ağınızı izler — Ağınıza yük olup bant genişliğini çalan davetsiz misafirleri tespit etmenize yardımcı olur.
  * ÜCRETSİZ 24x7 Destek Dahil — İhtiyacınız olan yardımı, telefon, canlı sohbet veya kapsamlı çevrimiçi bilgi bankamız aracılığıyla, istediğiniz şekilde almanızı sağlar.

  NORTON İNDİRME LİNKİ:

  [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

   Forum Saati Paz Ara. 16, 2018 8:28 pm