Online Forumm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online ForummHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz:
Mesaj Sayınız: 0

Bu miğferi kaça satarsın???

dober004
    dober004
    Moderatör
    Moderatör

Aktiflik :
    Bu miğferi kaça satarsın??? Left_bar_bleue500 / 999500 / 999Bu miğferi kaça satarsın??? Right_bar_bleue

Rep Gücü : 150
    Rep Puanı : 5

yeni Bu miğferi kaça satarsın???

Mesaj tarafından dober004 Çarş. Haz. 29, 2011 8:59 am

Peki, bir meslek sahibi oldunuz, kendinizi geliştirdiniz ve cicili bicili eşyalar yaptınız. Size bir tavsiye, sakın yaptığınız değerli eşyaları npc satıcılara satmayın. Bunun iki nedeni var. Birincisi; bu yaptığınız güzel eşyalar npc satıcılarda silinir. Hiçkimse onları bir daha satın alamaz, böylece o kadar uğraşarak yaptığınız o güzelim eşya kelimenin tam anlamıyla ziyan olur. İkincisi de; npc satıcılarda bu itemların para karşılığını layıkıyla alamazsınız. Npc o güzelim eşyaya öyle bir ücret öder ki, o kadar uğraştığınıza pişman mı olursunuz, yoksa ne kadar zarar ettiğinizi mi hesaplarsınız bilemezsiniz. Ama üzülmeyin! World of Warcraft'da herşeyin olduğu gibi bunun da bir çaresi var!

Efendim, sırtlayın ürettiğiniz mamülleri, doğrudan bir "Auction House", yani açık artırma evinin yolunu tutun. Burada bir "Auctioneer" ile konuşup, çıkan menüde "Auctions" tabından yarattığınız eşyaları açık artırmaya çıkarın. Belki hemen para kazanmazsınız, ama kazandığınız zaman da npc'lerin vereceğinden çok daha fazla kazanırsınız. Emeğiniz boşa gitmez. Alan da memnun olur, satan da.

Sakın burada size WoW'u tüm detayları ile anlattığımı, bu yazının sizi efendi yapacağını sanmayın. WoW'daki harikalar böyle bir yazı ile anlatılamaz, sayfalar oyundaki güzellikleri ve ipuçlarını anlatmaya yetmez. Benim burada yapmaya çalıştığım, sizin elinizden tutup ilk adımınızı atmanıza yardımcı olmaktı. Eğer bunu başarabildiysem ne mutlu bana. İlk adımı atınca gerisi gelir, merak etmeyin. Azeroth'ta, Kalimdor'da sayısız macerada görüşmek üzere!

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:01 am