Online Forumm

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online ForummHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

Metin2 Arti Basma Taktikleri

Admin
    Admin
    Admin
    Admin

Aktiflik :
    Metin2 Arti Basma Taktikleri Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Metin2 Arti Basma Taktikleri Right_bar_bleue

Rep Gücü : 1000719
    Rep Puanı : 2

yeni Metin2 Arti Basma Taktikleri

Mesaj tarafından Admin Salı Haz. 28, 2011 12:08 pm

Dikkat: Beyler veya Bayanlar Very Happy demirci hilesi diye bişey yoktur ben burada şu ana kadar edindiğim tecrübe ile bilgi veriyorum

NOT: Arkadaşlar demircinin şu ana kadar yaktığı itemlerimi satsaydım üstümdeki herşey +9 olurdu. O bakımdan demircinin genelde yaktığı durumları ve yakmadığı durumları size anlatıyım.

1-) Yaşlı kadına fal baktırın şanslı derse +4 +5 +6 +7 +8 basabilirsiniz fakat +9 da iş kritik bence +9 basmayin.

DİKKAT: Dolunay ve palada +8 e basarken şanslı dersede basmayın kutsama alın basın 800k kutsama parasından kaçıp 4m 5m lik dolunay ve palanızı yakmayın.

2-) Yaşlı kadın şanslı dedi + bastik yanmadi sonra sakın o iteme + basmayin +0 bi item alin ona + basin büyük ihtimalle yanacaktır sonrada o ilk bastiğiniz iteme + basabilirsiniz yanma ihtimali düşer.

3-) + Basarken yanmaması için demircinin etrafında fazla kişinin olmaması gerekiyor mesela ben ch 1 1. köyde + bassam genelde yanıyor fakat ch4 2 . köyde + bastiğimda genelde yanmıyor.

4-) Arkadaşlar itemlerinize gece + basin +8 +9 basarken sakın gündüz denemeyin +8 palam +7’ye düştü gündüz basarken.Gece basarken kutsama ile +8 dolunay ve +8 ejder plaka bastim.

5-) Arkadaşlar bir de yaşlı kadın çok nadirde olsa büyük şans diyor.büyük şans demek kutsama demek gibi bir şey, böyle derse başka bi köye geçmeden veya ch değiştirmeden hemen + basın

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:22 am